VI Dzień obchodów Tygodnia Bibliotek 2019

15 maja 2019

W szóstym dniu obchodów Tygodnia Bibliotek 2019 (dn. 15.05.2019 r.) o godz. 10:00 Miejską Bibliotekę Publiczną im. Marii Konopnickiej w Przedborzu odwiedziły 6-latki z Niepublicznego Przedszkola „Gumiś” z Panią Kingą Dyk. W pierwszej części spotkania Panie: Barbara Konopko, Danuta Chudy i Halina Janiszewska z Klubu Seniora „Czas Pogody” w Przedborzu przeczytały dzieciom wesołe bajeczki o zwierzętach. W drugiej części spotkania Pani Magda Bernacka przeczytała dzieciom bajki: „Leśna przygoda” Anny Wróbel i „Rzepka” Juliana Tuwima. W kolejnej części dzieci wzięły udział w ciekawych grach i zabawach.

O godz. 11:00 Miejską Bibliotekę Publiczną im. Marii Konopnickiej w Przedborzu odwiedzili uczestnicy zajęć organizowanych w Środowiskowym Domu Samopomocy w Gaju, którym książkę: „Moja mama czarodziejka” Joanny Papuzińskiej przeczytała Pani Iwona Karbownik – pracownik Urzędu Miejskiego w Przedborzu. W kolejnej części spotkania mili goście rysowali portrety swoich mam. Na koniec wpisali się do „Kroniki Biblioteki”.

W tym samym dniu, bibliotekę w Górach Mokrych odwiedzili uczniowie kl. II ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Górach Mokrych z wychowawczynią Panią Beatą Brodzik. Dzieci rozwiązywały ciekawe zagadki o tematyce związanej z książkami, które przygotowała dla nich Pani Anna Hyska – bibliotekarka.

W przedborskiej bibliotece, godz. 10:00

« 1 z 2 »

W przedborskiej bibliotece, godz. 11:00

W bibliotece w Górach Mokrych:

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.