V Dzień obchodów Tygodnia Bibliotek 2019

14 maja 2019

W piątym dniu obchodów Tygodnia Bibliotek 2019 (dn. 14.05.2019 r.) o godz. 10:00 Miejską Bibliotekę Publiczną im. Marii Konopnickiej w Przedborzu odwiedziły 3-4 latki z Niepublicznego Przedszkola „Gumiś” z Panią Beatą Gołek. W pierwszej części spotkania Pani Magda Bernacka przeczytała dzieciom bajki Wiesława Drabika: „Chore Kotki”, „Kocie łakocie” i „Awantura na podwórku” oraz bajkę Jana Brzechwy „Kaczka Dziwaczka”. W drugiej części dzieci wzięły udział w ciekawych grach i zabawach.

O godz. 11:00 Miejską Bibliotekę Publiczną im. Marii Konopnickiej w Przedborzu odwiedzili uczniowie klasy I „a” z Panią Bożeną Ryszką. Dzieci wysłuchały bajki „Basia i biwak” autorstwa Zofii Stanieckiej i Marianny Oklejal, którą przeczytała im bibliotekarka – Pani Ewa Kozłowska. W drugiej części tego spotkania dzieci pokolorowały rysunki, które dostały w darze od bibliotekarek. Podczas spotkania nie obyło się bez pamiątkowego wpisu do „Kroniki Biblioteki”.

W tym samym dniu, bibliotekę w Górach Mokrych odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Gumiś” Oddział Zamiejscowy w Górach Mokrych oraz uczniowie kl. O, I i II Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Górach Mokrych wraz z wychowawczyniami. W pierwszej części spotkania młodzież ze Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Górach Mokrych przeczytała swoim młodszym koleżankom i kolegom ciekawe cytaty o książkach zachęcające do czytania. W drugiej części spotkania, Seniorzy z nowo powstałego Klubu „Senior+” z Przedborza wraz z Panią Judytą Boczkowską – koordynator Klubu, czytali dzieciom piękne, ciekawe i wesołe książeczki.

W przedborskiej bibliotece, godz. 10:00

« 1 z 3 »

W przedborskiej bibliotece, godz. 11:00

w bibliotece w Górach Mokrych:

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.